takipçi satın al

Dizi Arşivi - Dizipal - yabancı dizi izle - türkçe dublaj ve altyazılı dizi izle

(IMDb: 9.7)
The Beatles: Get Back izle, The Beatles: Get Back dizi izle, The Beatles: Get Back dizisini izle, The Beatles: Get Back dizisinin tüm bölümlerini ilk ve tek olarak dizipal.net farkıyla izle, 60 saatten fazla görülmemiş görüntüden derlenen üç bölümlük belgesel dizisi, müziğin en ikonik dörtlü mirasını tanımlayan sıcaklığı, yoldaşlığı ve yaratıcı dehayı yakalıyor. Seri aynı zamanda – bütünüyle ilk kez – The Beatles'ın Londra'daki Savile Row'daki son performansını da içeriyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr, George Martin
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.6)
Dexter: New Blood izle, Dexter: New Blood dizisini izle, Dexter: New Blood 2021 yapımı diziyi dizipal.net farkıyla izle,
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Michael C. Hall, Clancy Brown, Julia Jones, Johnny Sequoyah, Jennifer Carpenter
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 9.5)
Planet Earth II izle, Planet Earth 2 izle, Planet Earth II belgesel izle, Planet Earth II belgeselini dizipal.net farkıyla Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle izle, David Attenborough ile vahşi yaşam belgesel serisi, gezegenin en nadir yaratıklarından bazılarına, insanlara ve hayvanlara ev sahipliği yapan şehirlerin güzelliğine sığınak sunan uzak adalara bir bakışla devam ediyor.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : David Attenborough
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.4)
Band of Brothers izle, Band of Brothers dizi izle, Band of Brothers dizisinin tüm bölümlerini full hd olarak dizipal.net adresinden izle, 2. Dünya Savaşı'nı anlatan en başarılı TV dizisi olarak gösterilen Kardeşler Takımı, askerler arasındaki görev duygusu, dostluk, güveni son derece etkileyici sahnelerle sergileyen bir cesaret öyküsü. Band of Brothers / Kardeşler Takımı, tarihçi ve biografçı Stephen Ambrose tarafından yazılan aynı adlı romanından uyarlanan, II. Dünya Savaşı temalı, 10 bölümlük televizyon dizisi serisidir. Ortak yapımcılığını, Akademi Ödüllü Er Ryan'ı Kurtarmak filminde beraber çalışan Steven Spielberg ve Tom Hanks üstlenmiştir. Dizi, II. Dünya Savaşı sırasında Amerikan ordusunun 506. Alay'ın 101. Hava Gücüne bağlı Easy Bölüğü askerlerinin yaşadıkları tecrübeler esas alınarak kurgulanmıştır. Dizi, öncelikle askerlerin temel eğitim aldığı Georgia'daki Toccoa kampından başlamıştır. Devamında ise Normandiya Çıkarması, Operasyon Market Garden ve savaşın sonunda doğru gerçekleşen Bastogne Savaşı ile sona ermiştir. Dizideki olaylar Ambrose'nin Easy Bölüğünden hayatta olanlar ile gerçekleştirdiği bire bir röportajlar ile şekillendirilmiştir. Ayrıca savaş sonrası hayatta kalmayı başaran askerlerin yazdıkları kitaplardan da yararlanılmıştır.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Damian Lewis, Donnie Wahlberg, Eion Bailey, Ron Livingston, Matthew Settle
Tür : Dram, Politik, Savaş
Seven Worlds, One Planet izle, Seven Worlds, One Planet belgesel izle, Seven Worlds, One Planet belgeselini full hd kalitede izle, Milyonlarca yıl önce inanılmaz kuvvetler, her biri kendine özgü bir iklime, kendine özgü araziye ve kendine özgü hayvan yaşamına sahip olan yedi kıtamızı yaratan Dünya'nın kabuğunu parçaladı. Güney Amerika'nın renkli cennetinden Afrika'nın kavurucu sıcağına kadar Yedi Dünya: Bir Gezegen sırayla her kıtanın gerçek karakterini sergiliyor ve oradaki yaşamı nasıl şekillendirdiğini ortaya koyuyor. Beklenmedik hikayelerden şaşırın. İkonik manzaralara hayret edin. Ve muhteşem vahşi yaşamın tadını çıkarın. Yedi Dünya, Bir Gezegen, bildiğini düşündüğün bir dünya etrafında göz açıcı bir yolculuk
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : David Attenborough
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.3)
Cosmos izle, Cosmos belgesel izle, Cosmos belgeselinin tüm bölümlerini full hd kalitede dizipal.net farkıyla izle, Hakkında çok az şey bildiğimiz Kozmos artık daha yakın. Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çıkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere orijinal serilerin bilinen yönlerini tekrar keşfetmek için bilimsel hikaye anlatımının yeni yollarını bulacak. Şüpheci yaklaşımlarla merakı bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle dokuyarak daha önce yaşamadığımız deneyimler yaşayacağız.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Neil deGrasse Tyson
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.3)
The Hunt izle, The Hunt belgesel izle, The Hunt belgeselini izle, The Hunt belgeselini dizipal.net adresinde donmadan ve kesintisiz olarak izle, Bu önemli dönüm noktası dizisi, avcılar ve avları arasındaki büyüleyici ilişkiyi ayrıntılı olarak ele alıyor. Seri, yırtıcılığın "kanına ve bağırsaklarına" odaklanmak yerine, avcıların yiyeceklerini yakalamak ve avlarını ölümden kaçmak için kullandıkları stratejilere eşi görülmemiş ayrıntılarla bakıyor. Sir David Attenborough anlatıyor.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : David Attenborough
Tür : Belgesel
Avatar: The Last Airbender izle, Avatar: The Last Airbender dizi izle, Avatar animasyon dizisini dizipal.net farkıyla izle, Avatar dört elementin (su, toprak, ateş ve hava) ustası olan ve su kabileleri, toprak krallığı, ateş ulusu ve hava göçebelerinin arasında denge unsuru olan avatar ruhunun son taşıyıcısı. AnimeModu iyi seyirler diler. Anime izle
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Olivia Hack, Zach Tyler, Mae Whitman, Jack De Sena, Dante Basco
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 9.2)
Rick and Morty izle, Rick and Morty dizi izle, Rick and Morty yabancı dizi izle, Rick and Morty anime dizisini dizipal.net adresinde izle, Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera
(IMDb: 9.2)
The Sopranos izle, The Sopranos dizi izle, The Sopranos tüm bölümlerini dizipal.net adresinde full ve kesintisiz olarak izle, New Jersey’de bir Amerikan-İtalyan mafya ailesi patronu Tony Soprano’nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasındaki denge kurma mücadelesi üzerine kurulmuştur. Dizi aynı zamanda Soprano ailesinin bireyleri ve Tony’nin yakınında bulunan insanların hayatından da kesitler sunar. Dizinin senaryosunda belki de en önemli yeri tutan Tony ve psikiyatristi Dr. Jennifer Melfi arasındaki diyaloglar, 6 sezon boyunca suç-ahlak dengesinin tartışılması açısından dizinin en çok hatırda kalan sahneleri olmuştur. Dizinin ilk bölümü HBO kanalında 10 Ocak 1999’da gösterilmiş; 6 sezon ve toplam 86 bölüm sonunda 10 Haziran 2007’de final bölümü ile sona ermiştir.The Sopranos bir çok ödül kazanmasının yanında (21 Emmy Ödülü, 5 Altın Küre dahil), Amerikan dizi yazarlarının çoğu tarafından gelmiş geçmiş en iyi TV dizisi olarak gösterilmiştir. Dizi 6 sezon devam etmesi ve büyük beğeni toplaması ile Amerikan popüler kültüründe de önemli bir yer kazanmıştır. Dizideki pek çok sahne, diğer televizyon programlarına konu olmuş, Tony Soprano’nun yaşamı bu programlarda tartışılmış, dizi hakkında karakter analizi konulu kitaplar yazılmış, bir bilgisayar oyunu yapılmış ve başta dizi müziklerini içeren albümler olmak üzere pek çok ticari ürüne ilham vermiştir.
Yapım Yılı : 1999
Oyuncular : James Gandolfini, Edie Falco, Jamie-Lynn Sigler, Robert Iler, Lorraine Bracco
Tür : Dram
Filtrele 490 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
Reklamı Kapat